KuZeN FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuZeNLeRiN MeKaNı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Nick Fabrikası :D
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:29 pm

» Jean-Christophe Grangé
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:24 pm

» Şarkıcıya İnanmıştım Şarkıya Değil
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Çarş. Haz. 10, 2009 2:16 pm

» Ceza - Paydos
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından ExenForum.Net Salı Haz. 09, 2009 5:38 pm

» Kan Grubunuz
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:27 am

» Need For Speed: Shift Tüm Araba Ve Yol Listesi
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:24 am

» 2 Türk Vatandaşında "Domuz Gribi" Vakasına Rastlandı
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:21 am

» Alaturka Mavzer - Sokak İşleri [Full Albüm]
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:19 am

» Windows Vista SP2 Kullanıcılara Sunuldu
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından CeZæhra Paz Mayıs 31, 2009 11:11 am

» Portable GreenBox Logo Maker 2.0
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Emptytarafından yandakli Perş. Mayıs 28, 2009 12:15 pm

Galeri
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Empty
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Reklam Bölümü
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket

Konuya puan ver

Hic bakma gözlerime gülme de... {{

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
TRaNCe07

Administrator

TRaNCe07

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 24/10/08 Mesaj Sayısı : 80 Rep Kademesi: Administrator
Nerden : antalya İş/Hobiler : web-tasarım-shop... Lakap : APACHE
Rep sistemi
Aktiflik:
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Left_bar_bleue100000/100000Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Başarı Puanı:
Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Left_bar_bleue100000/100000Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Güçlülük:
EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Vide
MesajKonu: Hic bakma gözlerime gülme de... {{   Hic bakma gözlerime gülme de... {{ EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 12:25 am

Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Y1prjNcsk5yFDNLsyzrw9_41HV47NcEn0nC8lIl9HV_J9pv05uh-bM8LbqLwD9f7qAP

Mührü islak mektuplarim
kar kaplamis vatanimin basini
kimler bilmez ayriligin yasini
bir uzansam yollarinaHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv kavussak
sana döksem icimdeki yasini

....
Ölüm kadar sesiz cigliklardayim. Nerde gözbebeklerime sevgiyle bakan o güzel gözlerin ey yar. Bir yaprak gibi düsüp solduysa hayat ellerimizden Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv aldirma.
Ulu bir cinar yesertti sevgimizHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv gönül bahcemizde. Topragi hasrettiHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv susadikca sarilirdik bulut yüklü yüregimizdeki yagmurlara. Bu sevdayi besleyipHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv büyütenHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv en uzagi yakin eden bir gurbetimiz bir de silamiz vardi. Ici icine aglayanHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv ici icini daglayan.

Bazi bazi kirsa da kanatlarimizi rüzgarlarHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv söz geciremedi hic bir afet özgür ruhlarimiza.

Sayki hircin akan bir irmagim. Alabildigine berrak Hic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv kollari sana uzanan. Simdi; sana yikiyorum bütün bentlerimi ve ince kollarimda vebalin...Tasiyorum...Tasiyoruz...!

Silama ulasma cabalarimla gecerken hayatin kirlenmis eteklerinden sicramadi tek camur kiyilarima. Ben sana duru bir suyun akisiyla geldim. Hic bir kuvvet degistiremedi yönümü. Ne yillar bozacak bu sevdamin güzelligini ne de....Bakislari korkularin ve yüz cevirmeleri kimlerin kimselerin....

Sinirsiz pulsuz mektuplar yazdim biliyorumHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv noktasi yok sana gelisimin biliyorsun. Icimi yaksan da yar diyeHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv gül deyip büksen de boynumu avlundaHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv avuclarimda yagmurlarinHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv islak islak baksam da bir ömür boyu gözlerine. Sevecegim.

Belki tas olsa ayaklanirdi feryatlarimlaHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv olsun. Nazli bir yardinHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv ki nazendeligimden coktan gecmistim.
...
Muzip bir cocuk oluyorsun bazenHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv bazen de bulutlarin gölgesinde nem toplayan bir deli. Delimsin. Kizmiyorsun degil mi "deli" deyisime.
...

Ardina bile bakmadanHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv gecede bir basina biraktin beni. Yine yetimHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv yine gözlerim dolu dolu ve caresizce telefona sarilan ellerim. Bak diyorum sana "bir gün ben de gidecegim". Iste o zaman suratima kapadigin kapilarin ardinda duracak bir vefali olmayacak. Belki arayacaksinHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv bir kapi daha kapamak icin de olsa.

Hic bakma gözelerimeHic bakma gözlerime gülme de... {{ Smiliv gülme de. Artik ben de uzun uzun küsecegim...

....

Hic bakma gözlerime gülme de... {{ 65079543cu9
gurbetin eteklerinde
kanadi kirik serceyim
estikce yel
silaya üsüyen

eger ki düsüp solacaksak hayat elinde
bir cinar yeserir gönül evimizde
...
ay yoldasimiz
yildizlar sahidimiz

atarsak bu sevdayi icimizden